Team Koerhuis Automatisering b.v.

Rick Nanninga, Simone Klok, Niek Aasman,  Eddy Setz
Erik van Engelen en Gerard Hoppen

Adres:
Ritmeesterweg 1
7913 TS Hollandscheveld
085-1303413
info@koerhuis.nl

Administratie

085-1303413
Kies menu 2

Optimalisatie

085-1303413
Kies menu 3

Diermanagement

085-1303413
Kies menu 4

Gerard Hoppen

085-1303413

Kies menu 1
vervolgens optie 1

gerard@koerhuis.nl

Eddy Setz

085-1303413

Kies menu 1
vervolgens optie 2

eddy@koerhuis.nl

Erik van Engelen

085-1303413

Kies menu 1
vervolgens optie 3

erik@koerhuis.nl

Niek Aasman

085-1303413

Kies menu 1
vervolgens optie 4

niek@koerhuis.nl

Simone Klok

085-1303413

Kies menu 1
vervolgens optie 5

simone@koerhuis.nl

Rick Nanninga

 



rick@koerhuis.nl

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×